Niewielu z nas zdaje sobie sprawę jak ważną rolę  w naszym życiu odgrywa światło. Odpowiednio dobrane oświetlenie może całkowicie zmienić sposób postrzegania; potrafi nas uspokoić, wyciszyć, dodać energii lub po prostu zachwycić.  Światło daje nieograniczone możliwości.

W AMS GROUP LEDMIND  zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego zapewniamy  wysokiej jakości, energooszczędne produkty oświetleniowe, elektronikę oświetleniową –  systemy sterowania oraz usługi, które pozwalają na uwolnienie wielkiego potencjału światła.

Jesteśmy częścią globalnej, indywidualnie dobieranej sieci partnerów SIGNIFY (PHILIPS LIGHTING) VALUE ADDED PARTNER, którzy zapewniają specjalistyczną wiedzę, lokalne wsparcie i ekonomiczne rozwiązania dla potrzeb Klientów. 

Innowacyjne urządzenia do walki z COVID-19

Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się więcej na temat technologii UV-C, oraz walki z wirusem COVID-19

Współpracujemy

AMS GROUP LEDMIND jest częścią globalnej, indywidualnie dobieranej sieci partnerów SIGNIFY (PHILIPS LIGHTING) VALUE ADDED PARTNER, zapewniających specjalistyczną wiedzę, lokalne wsparcie i ekonomiczne rozwiązania dla potrzeb Klientów. 

Dzięki testom laboratoryjnym mamy pewność, że wszystkie produkty LED firmy Signify są w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa fotobiologicznego. Jest to gwarancja, że oferowane przez naszą firmę rozwiązania oświetleniowe są bezpieczne dla oczu.

Czym jest technologia LED?

Najnowszą generacją źródeł światła jest technologia LED, która należy do najbardziej zaawansowanych oraz najszybciej rozwijających się technologii.

LED (Light Emitting Diode)  to niewielkich rozmiarów diody, charakteryzujące się dużą energooszczędnością oraz długą żywotnością. Stanowią jedne z najbardziej ekologicznych źródeł światła. Dzięki swojej technologicznej prostocie oraz możliwości sterowania poziomem jasności i kolorem są one ulubionym narzędziem projektantów. Stosowane są praktycznie wszędzie. Do oświetlania domów, lokali, budynków, ogrodów.

Realizujemy projekty w zakresie:

W magazynach wysokiego składowania z reguły brak światła dziennego a oświetlenie regulowane jest przez odpowiednie normy. W projektowaniu oświetlenia w magazynach, ze względów bezpieczeństwa, niezmiernie ważne jest

prawidłowe doświetlenie dróg transportowych, obszarów komunikacyjnych, wyjść ewakuacyjnych a także umiejętnego dobrania przez projektanta natężenia i barwy światła.

AMS GROUP LEDMIND oferuje w zakresie wyposażenia  magazynów szeroki wachlarz usług: projekt, sprzedaż oraz  montaż
i serwis wybranego systemu oświetlenia.

W przypadku doboru odpowiedniego systemu oświetlenia dla hal produkcyjnych głównym kryterium jest rodzaj czynności wykonywanych na wybranym stanowisku pracy.

W AMS GROUP LEDMIND bierzemy pod uwagę każde stanowisko pracy i dobierany oświetlenie tak, by zapewnić pracownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy, a co za tym idzie – zwiększyć wydajność.

Systemy rozwiązań proponowane przez AMS GROUP LEDMIND pozwalają  również zdecydowanie obniżyć koszty zużycia energii.

Nowatorski wygląd powierzchni biurowych w dużej mierze wiąże się z doborem właściwego oświetlenia. Nowoczesne biura potrzebują kreatywnych rozwiązań w kwestii oświetlenia, które zapewnią również dobre samopoczucie i wysoki komfort pracy.

Dzięki temu, że diody mają wąski zakres świecenia i nasyconą barwę można przy ich użyciu stworzyć oryginalny klimat, podświetlając bardziej wybrany element biura.

Zazwyczaj w biurowcach światło świeci nieustannie przez około 10 a nawet 12 godzin, zużywając do tego duże pokłady energii elektrycznej. Oferowane przez AMS GROUP LEDMIND systemy oświetlenia LED pozwalają na oszczędność prądu i obniżenie kosztów firmy, bez obawy o pogorszenie jakości oświetlenia dla  pracowników.

Oświetlenie w biurze ma jeszcze jeden istotny walor. Światło, które dociera do naszej skóry pobudza receptory a to wszystko ma wpływ na dobre samopoczucie pracowników i ich wydajność. Gdy miejsce przy biurku jest dobrze oświetlone, wzrok nie jest narażony na nadmierne wysilanie a pracownik może skupić się na wykonywanej pracy.

AMS GROUP LEDMIND oprócz sprzedaży nowoczesnych systemów oświetleniowych, ma w ofercie również projektowanie, realizowanie i montaż efektownego oświetlenia dla biur.

Odpowiednia prezentacja towaru jest kluczowym elementem zachęcającym klienta do zakupu. Profesjonalne oświetlenie nie tylko pomaga w sprzedaży, pozwala również na oszczędność energii. Odpowiednia barwa światła i poprawne ustawienie oświetlenia z pewnością przyczynią się do podniesienia atrakcyjności towarów oraz zakupów w przyjemnej atmosferze.

Witryna sklepowa ma zwracać uwagę klienta i zachęcać do zapoznania się z towarem. Ekspozycje muszą być dynamiczne 
w czym główną rolę odgrywa oświetlenie.

Konieczna jest odpowiednia barwa, natężenie i właściwe rozmieszczenie, aby pozostawić na kupującym długotrwałe wrażenie.

Jest wiele aspektów jakie należy brać pod uwagę przy projektowaniu oświetlenia obiektu handlowego. Między innymi: branża (rodzaj produktu), rozmiar obiektu, upodobanie klientów, oraz środowisko, w jakim sklep się znajduje. Najlepszy efekt daje opracowanie spójnej koncepcji oświetlenia całego lokalu, tak aby to dodatkowe współgrało z oświe­tleniem produktu.

W AMS GROUP LEDMIND te wszystkie czynniki bierzemy pod uwagę.

Tworzenie odpowiedniego oświe­tlenia pieczywa i wyrobów cu­kierniczych jest bardzo dużym wyzwaniem. Pieczywo wymaga bardzo ciepłego, złocistego światła, z kolei kremowe ciasta i torty powinny zachować swoją na­turalną biel. Jednocześnie towar nie może być narażony na szkodliwy wpływ tempera­tury powodujący wysuszanie i odbarwianie.

Pro­fesjonalne oświetlenie, które oferuje AMS GROUP LEDMIND, pomaga zaprezento­wać towar, podkreśla jego kolor i świeżość, a jego odpowiednie natężenie przyciąga uwagę klienta i daje impuls do zakupu. Nasze oprawy LED, oświetlające żywność mają, oprócz energoosz­czędności, jedną ważną cechę – emitu­ją niewielką ilość ciepła.

Oświetlenie hal sportowych, które są budynkami wielofunkcyjnymi, musi być odporne na trudne warunki otoczenia oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Każde widowisko potrzebuje zróżnicowanej oprawy oświetleniowej.  Bardzo ważne również jest, aby oświetlenie nie oślepiało ani zawodników ani kibiców, którzy zasiadają na widowni. Dlatego też instalacja powinna być łatwa w sterowaniu, aby łatwo można było dopasować poziom natężenia światła do potrzeb konkretnego wydarzenia. Pozwoli to  na budowanie stosownej atmosfery, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej i kosztów koniecznych do utrzymania obiektu.
W przypadku tego typu budynków istotne jest również to, aby moc i temperatura barwowa w zastosowanych oprawach świetlnych spełniała standardy transmisji telewizyjnych HD.

Odpowiednie oświetlenie  korytarzy, wszystkich ciągów komunikacyjnych, szatni oraz zaplecza sanitarnego generuje znaczne zużycie energii elektrycznej. Dlatego też warto myśleć o zastosowaniu odpowiednich systemów oświetleniowych, które pomogą obniżyć koszty utrzymania obiektu.

Światło w szpitalu musi spełniać bardzo restrykcyjne wymogi. Musi być ono dostosowane do danego obszaru zastosowań, mieć odpowiednią jakość i stanowić niezawodne oraz energooszczędne rozwiązanie wymagające niewielkiej obsługi. Jakość oświetlenia w szpitalu  to również możliwość zmian barwy i natężenia światła w ciągu dnia, co zwiększa poczucie komfortu, zdrowia i bezpieczeństwa zarówno personelu medycznego jak i pacjentów.

Kluczowe dla szpitali jest odpowiednie oświetlenie pomieszczeń hospitalizacyjnych, takich jak gabinety lekarskie, pokoje zabiegowe czy laboratoria. Oświetlenie w nich umieszczone powinno zostać zaprojektowane z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Ma tu znaczenie nie tylko poziom natężenia oświetlenia ale również wysoka higiena i sterylność opraw. Odpowiednie lampy mają służyć personelowi medycznemu w wykonywaniu ich niezwykle trudnych zadań.

Odpowiednie oświetlenie w pomieszczeniach szpitalnych może przyspieszać leczenie pacjentów. Jeśli barwa i natężenie światła są odpowiednie, to  wspomagają  spokojny sen i  podnoszą dobry nastrój, co przyspiesza rekonwalescencję.

Branża drukarska i papiernicza to  jedna z najbardziej wymagających branż pod kątem jakości i doboru oświetlenia. Drukarze oraz technicy poligrafii pracują na co dzień z barwą i kolorem, ich oczy muszą być maksymalnie skupione na odpowiednim kolorze wydruku. Nawet kilka razy na godzinę kontrolują jakość wydruku oraz ustawienia maszyn drukujących,  a co za tym idzie oświetlenie w ich otoczeniu musi być niezwykle precyzyjne.

AMS GROUP LEDMIND oferuje jakościowe rozwiązania świetlne dla drukarni, biorąc pod uwagę wiele czynników, które są istotne dla drukarni.

Wielu ogrodników poszukuje łatwego sposobu przejścia na oświetlenie LED, by móc  skorzystać z płynących  korzyści, takich jak m.in. wyższy plon, poprawa jakości uprawy i zwiększona przewidywalność wysokości produkcji.

Dzięki współpracy AMS GROUP LEDMIND z marką Signify oferujemy ogrodnikom w  szklarniach przejście w z wysokoprężnych lamp sodowych na energooszczędne oświetlenie sufitowe górne LED w oparciu o istniejącą infrastrukturę.

Adres siedziby:

Wadowice
ul. Gimnazjalna 9
34-100 Wadowice

AMS GROUP STANISŁAW KWAŚNY
NIP: 5511005840
REGON: 070589863

Dane kontaktowe:

+48 508 010 001

biuro@ams-group.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone AMS Group 2021