Innowacyjne urządzenia
do walki z COVID-19

DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM I 100% GWARANCJI NISZCZENIA WIRUSA

Pandemia niestety nie odpuszcza, a my ciągle żyjemy w  poczuciu zagrożenia wirusem. Minął już rok od pierwszego lockdownu a przed nami kolejna fala i znaczny wzrost zachorowań.  Wszyscy staramy się chronić i unikać miejsc zaludnionych, ale czasem wizyta w publicznych miejscach  jest  po prostu nieunikniona. Nawet jeśli pandemia się skończy, miliony innych wirusów będą wciąż nam towarzyszyć.

Jak zatem chronić nas w takich miejscach? Istnieje doskonały i dający niemal 100% gwarancji działania sposób! Jaki? Otóż jest to UV-C.

Narzędzie do walki z COVID-19

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu światło. Tymczasem odpowiednio dobrane oświetlenie może nas uspokoić, wyciszyć, dodać energii lub po prostu zachwycić. MOŻE RÓWNIEŻ POMÓC NAM W WALCE Z COVID -19 ORAZ INNYMI WIRUSAMI I BAKTERIAMI.  Doskonałym rozwiązaniem, pomocnym w walce z pandemią są INNOWACYJNE I UNIKALNE URZADZENIA UV-C, KTÓRE DADZĄ NIEMAL 100% GWARANCJĘ NISZCZENIA COVID-19 ORAZ INNYCH WIRUSÓW, BAKTERII, GRZYBÓW W MIEJSCACH PUBLICZNYCH Z WSZYSTKICH POWIERZCHNI.  

 

Technologia dezynfekcji  urządzeniami UV-C jest znana od wielu lat i wykorzystywana głównie w medycynie, przychodniach i szpitalach. Promieniowanie UV-C, jako sposób eliminacji koronawirusa, rekomendowane jest m.in. przez Światową Organizację Zdrowia oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Urządzenia UV-C, wykorzystując światło ultrafioletowe,  usuwają z różnych  powierzchni wirusy, bakterie, grzyby. Są bardzo skuteczne, zwłaszcza w tych miejscach, gdzie przebywa i miesza się ze sobą wielu ludzi. Wirusy i bakterie będą towarzyszyć nam zawsze, dlatego oświetlenie UV-C będzie idealne także wtedy, gdy już uporamy się już z pandemią.

Dlaczego UV-C jest takie skuteczne?

Do walki z groźnymi wirusami, bakteriami i grzybami należy stosować wyłącznie narzędzia o potwierdzonej skuteczności. Jednymi z najlepszych rozwiązań na rynku w tej dziedzinie są oprawy UV-C marki Philips. Testy laboratoryjne dowodzą, że promienniki UV-C  Philips dezaktywują aż 99% wirusów SARS-CoV-2 znajdujących się na powierzchni już w ciągu 6 sekund.  Wszystkie przebadane do tej pory bakterie i wirusy reagują na dezynfekcję UV-C, dlatego też jesteśmy pewni, że te rozwiązania są jednymi z najlepszych na rynku. Takie  urządzenia zostały  zaprojektowane specjalnie do odkażania powietrza, powierzchni i obiektów. Produkty te są skierowane do różnych segmentów rynku, od biur, siłowni, sklepów detalicznych czy magazynów aż po transport publiczny.

Należy jednak pamiętać, że dawka światła UV-C oraz czas naświetlania musi być odpowiednio obliczony i zaprojektowany pod kątem danego pomieszczenia. Po montażu lampy oprawy UV-C muszą być  wnikliwie sprawdzone i przetestowane przez specjalistów, którzy mają odpowiednie uprawnienia, dlatego dobór i montaż należy powierzyć odpowiedniej i wyspecjalizowanej firmie.

Adres siedziby:

Wadowice
ul. Gimnazjalna 9
34-100 Wadowice

AMS GROUP STANISŁAW KWAŚNY
NIP: 5511005840
REGON: 070589863

Dane kontaktowe:

+48 508 010 001

biuro@ams-group.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone AMS Group 2021